Warszawa: Doda zaśpiewa pod M1

2011-07-12 3:00

Już dziś wyjątkowy koncert w M1. Na scenie pojawią się wspaniali i uwielbiani przez publiczność artyści: Doda, Michał Szpak i Artur Chamski. Wszystko w szczytnym celu - rusza cykl charytatywny pt. "Gramy z fantazją 2011".

Razem z centrum handlowym M1 w Markach imprezę organizuje Fundacja Dziecięca Fantazja, która od siedmiu lat zajmuje się spełnianiem marzeń dzieci, na których choroby nie zna sposobu współczesna medycyna. Dotąd Fundacja spełniła już prawie 2000 marzeń. A wszystko m.in. dzięki dobrowolnym datkom zbieranym podczas występów takich jak ten dzisiejszy. Sam wstęp na koncert jest jednak bezpłatny. Wszystko rozpocznie się o godz. 18, a imprezę poprowadzi Agata Młynarska. Wśród podopiecznych fundacji są dzieci chore głównie na choroby nowotworowe i schorzenia genetyczne. Tym razem Dziecięca Fantazja spełni marzenia: 18- -letniej Klaudii, 17-letniego Łukasza, 5-letniej Oliwki, 9-letniego Kamila, 15-letniej Kasi i 11-letniego Mateusza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE