Warszawa. Dwa dni leżał w trawie. W końcu ktoś się nim zainteresował

i

Autor: Straż Miejska Warszawa Warszawa. Dwa dni leżał w trawie. W końcu ktoś się nim zainteresował

Jak to możliwe?

Warszawa. Dwa dni leżał w trawie. W końcu ktoś się nim zainteresował

2023-09-01 22:47

Szok na Targówku, mężczyzna leżał w trawie dwa dni zanim ktoś się nim zainteresował! Jak podaje stołeczna straż miejska, dopiero po upływie 48 godzin jeden z mieszkańców zadzwonił, że na trawniku leży osoba. Na miejsce natychmiast ruszył patrol. Strażnicy widząc stan, w jakim znajdował się ten człowiek, natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe.

Warszawa. Dwa dni leżał w trawie. Strażnicy pilnie wezwali pogotowie

Szokująca historia wydarzyła się na warszawskim Zaciszu. Sprawę opsiali na swojej stronie strażnicy miejscy. - 31 sierpnia, kwadrans po 10 rano strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie, że na trawniku przed jednym z budynków u zbiegu Koniczynowej i Radzymińskiej leży osoba. Według zgłoszenia mężczyzna miał znajdować się tam już od dwóch dni. Na miejsce natychmiast wysłano patrol strażników miejskich – czytamy w komunikacie.

Strażnicy od razu poczuli silny alkoholowy odór. - zastali mocno zaniedbanego człowieka, od którego czuć było silny zapach alkoholu. Mężczyzna podał się za obywatela Ukrainy. Strażnicy obawiając się, że może znajdować się w stanie zagrażającym jego życiu, wezwali pogotowie ratunkowe – napisali pracownicy referatu prasowego. Na szczęście okazało się, że mężczyzna nie wymaga hospitalizacji.

Sonda
Jak oceniasz pracę Straży Miejskiej w Warszawie?