Warszawa: GORĄCY weekend na bulwarach! Oj, będzie się działo

2020-08-01 7:00
Bulwary Wiślane
Autor: Facebook/Bulwary Dzielnica Wisła Bulwary Wiślane

Nadchodzący weekend na bulwarach będzie pod znakiem dobrej zabawy. To niestety już półmetek wakacji nad Wisłą, ale wciąż czekają na mieszkańców bardzo gorące niespodzianki. W ten weekend będzie grubo!

Nie ruszaj się na bulwar z domu bez aparatu, albo bez naładowanego telefonu, bo w sobotę Dzikim Brzegu odbędą się warsztaty fotograficzne. Uczestnicy dowiedzą się jak strzelić sobie dobre selfie, poznasz, które światło jest najlepsze do zdjęć oraz zostanie poruszony temat zdjęć na portalach randkowych. Dzięki temu zawsze dobrze wyjdziemy na zdjęciach. W Dzikim Brzegu niedziela zapowiada się nader aktywnie. Dosłownie! Każdy sportowy świr będzie mógł wziąć udział w pilatesie. Ruch będzie idealny dla osób „wczorajszych” i nie tylko.

Warszawa: Całowali parę młodą, wznosili toasty i… wylądowali na kwarantannie

Warszawa: DRAMAT przedsiębiorców i placówek! Grozi im LAWINA i HAŁDA ŚMIECI! Czekają ich kolejne podwyżki?

Przez cały weekend w strefie animacji obok Bella Italia będą się odbywały warsztaty dotyczące m.in. sztuki przetrwania w lesie i nie tylko. Leśny Savoir Vivre, bo tak się nazywają te warsztaty pokażą wszystkim, małym i dużym jak zachować się w drewnianym i betonowym lesie.

Warszawa: NAWET Pięć lat więzienia za odrobinę LUKSUSU! Złodzieje złapani [GALERIA]

Rozluźnienie w Warszawie. Znów możemy wchodzić do parków i na bulwary


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE