Warszawa. II TURA WYBORÓW: Tak głosowali sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego!

2020-07-13 12:07 Dawid Skrzypiński
Wybory 2020 Jarosław Kaczyński zagłosował z sobowtórem
Autor: Marek Kudelski Wybory 2020 Jarosław Kaczyński zagłosował z sobowtórem

Prezes Prawa i Sprawiedliwości od wielu lat jest dumnym mieszkańcem Żoliborza. W niedzielnych wyborach po raz kolejny pojawił się w lokalu wyborczym przy ul. H. Siemiradzkiego. Choć prezes Kaczyński jest zapewne zadowolony z wyników Andrzeja Dudy, to czy na pewno zgadza się ze swoimi sąsiadami?

Według danych Państwowej Komisji Wyborczej z niemal wszystkich obwodów wybory prezydenckie wygrał Andrzej Duda uzyskując ponad 51% głosów. W Warszawie pewnie triumfował jednak Rafał Trzaskowski zdobywając 67,65% poparcia.

Wyniki wyborów na Żoliborzu zapewne nie podobają się prezesowi PiS. Urzędujący prezydent Warszawy osiągnął tam jeden z najwyższych wyników w mieście! Na Trzaskowskiego zagłosowało 71,68% mieszkańców dzielnicy. Lepiej było tylko na Wilanowie (77,96%) i Ursynowie (73,41%).

Warszawa. II TURA WYBORÓW. Tak głosowaliśmy w stolicy. PEŁNE WYNIKI WYBORÓW!

W komisji wyborczej nr. 333, w której głosował Jarosław Kaczyński również pewne zwycięstwo odniósł Rafał Trzaskowski. Na prezydenta Warszawy zagłosowało 915 wyborców. Andrzej Duda zdobył ponad połowę mniej głosów! Poparło go 408 mieszkańców. Tym samym Trzaskowski pokonał Dudę w komisji wyborczej prezesa Kaczyńskiego uzyskując 69,16% głosów. Na prezydenta RP  zagłosowało 30,84%. wyborców. Do urn poszło tam aż 82,64% mieszkańców.

Sochaczew. To niewiarygodne! PRZEKUPIŁ mieszkańca w zamian za GŁOS. NIE UWIERZYSZ CO ZAOFEROWAŁ!

Wieczór Wyborczy (12 VII)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.