Warszawa: Kobieta urodziła w korku! Policjanci pomogli dotrzeć ratownikom na miejsce

2020-06-30 15:08 Mateusz Nadworski (mnadworski@grupazpr.pl)
Karetka - zdj. poglądowe
Autor: pixabay.com

Przed południem w Warszawie doszło do niecodziennego wydarzenia. Na Wisłostradzie kobieta czekając w korku urodziła dziecko. Policjanci, którzy zajmowali się innym zdarzeniem w pobliżu, pomogli zespołowi pogotowia w dotarciu na miejsce.

We wtorkowe przedpołudnie w okolicy ul. Karowej policjanci przecierali oczy ze zdumienia. Doszło tam do niecodziennego wydarzenia. - Do funkcjonariuszy wykonujących inne czynności służbowe podjechał samochód. W środku był mężczyzna i kobieta, która chwilę wcześniej urodziła dziecko – stwierdził st. sierż. Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

Koronawirus w Polsce - nowe zakażenia. Ile osób jest chorych? [30.06.2020 - RELACJA]

Zdenerwowani rodzice dziecka poprosili funkcjonariuszy o pomoc. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zespół pogotowia został już powiadomiony lecz miał problem z dotarciem na miejsce. - W odnalezieniu tych osób pomógł patrol ruchu drogowego. Policjanci wytłumaczyli dyspozytorowi gdzie dokładnie się znajdują. Do czasu przyjazdu ratowników policjantka owinęła dziecko w kocyk i wspierała psychicznie matkę – dodał Rafał Rutkowski.

Warszawa. KOLEJNY wypadek AUTOBUSU w stolicy! CZARNA SERIA trwa! [GALERIA]

Noworodek był cały i zdrowy. Gdy karetka dotarła na miejsce, sanitariusze zaopiekowali się świeżo upieczoną mamą i dzieckiem, które po chwili pojechały do szpitala.

Warszawa. ARMAGEDON pogodowy w stolicy! Tak to wyglądało - REPORTAŻ Z ULIC [WIDEO. GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 30 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.