WARSZAWA: kolejny festiwal ODWOŁANY! Big Book Festival przeniesiony na koniec sierpnia! [GALERIA]

2020-05-11 15:58
Big Book Festival przeniesiony na koniec sierpnia!
Autor: Big Book Festival Big Book Festival przeniesiony na koniec sierpnia!

Pandemia koronawirusa odwołała kolejny festiwal w Warszawie! Tym razem jest to Big Book Festival, który miał się odbyć pod koniec czerwca. Organizatorzy postanowili przesunąć go o dwa miesiące i przenieść na koniec sierpnia.

Mówi się, że prawdziwa miłość nie zna granic i pokona wszystko. Kochamy czytać, dlatego zorganizujemy tegoroczny Big Book Festival i damy możliwość uczestniczenia w wydarzeniach on-line także czytelnikom spoza Warszawy i Polski – deklarują współtwórczynie festiwalu, Anna Król i Paulina Wilk z Fundacji „Kultura nie boli“.

Rekordowa popularność warszawskiego Veturillo! Ponad 40 tys. wypożyczeń w weekend!

Ósmy międzynarodowy Duży Festiwal Czytania odbędzie się pod hasłem "czysta miłość # pure love", potrwa trzy dni i odbędzie się od 28 do 30 sierpnia w Warszawie. Będzie miał też nową formułę – wszystkie wydarzenia transmitowane będą w internecie na żywo na stronie www.bigbookfestival.pl

W nowej formule Big Book Cafe pozostanie festiwalem nowatorskim, dynamicznym i radosnym, z sekcją wydarzeń specjalnych, szczególnie cenionych przez publiczność. Odbędą się rozmowy, performatywne czytania i spektakle - deklarują organizatorzy. Wśród gości festiwalu będą autorzy z Polski i świata. Pierwsze szczegóły programu zostaną ogłoszone w czerwcu.

W sercu Tarchomina powstanie park. Zaczęło się jego projektowanie!

Trzy festiwalowe lokalizacje znajdą się na warszawskim Starym Mokotowie: to centrum edukacji literackiej Big Book Cafe przy ul. Dąbrowskiego 81, Centrum Łowicka przy ul. Łowickiej 21 oraz Dom i Muzeum Władysława Broniewskiego przy ul. Dąbrowskiego 51. W wydarzeniach weźmie też udział publiczność – w zależności od obowiązujących w czasie trwania festiwalu przepisów dotyczących bezpieczeństwa i zdrowia.

Uczniowie w stolicy czekają na decyzję rządu, kiedy wrócą do szkoły!

Super Raport 11 V (goście: Arłukowicz, Migalski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE