Protestowali przed sądem. Policja zrobiła nalot, kilka osób jest zatrzymanych

i

Autor: MW zdjęcie ilustracyjne

Warszawa: Kolejny protest pod Sejmem! Wywlekli rządzącym wszystkie brudy!

2020-11-26 21:33

Strajkują chyba wszyscy przeciwnicy obostrzeń rządu. Dziś pod Sejm ruszyli właściciele pralni, którzy współpracują między innymi z hotelami.

Dziś strajk samochodowy podjechał pod Sejm. Tym razem wzięli udział właściciele pralni, którzy dali klaksonem upust swojego niezadowolenia. O tych protestach poinformował także TVN24 - Na autach przyczepili transparenty z napisami: "Moje PKD jest gorsze niż Twoje", "Kto wypierze wasze brudy", "Jarek wymaglujemy Ci kota". - piszą dziennikarze. "Protestujemy, bo stoimy, nie mamy co prać. Kaczyński pozamykał hotele, pralki stoją puste" słychać w tłumie protestujących. W proteście brało udział około 20 samochodów. 

- Bardzo źle jest w tej chwili. Musimy coś z tym zrobić, bo nie damy rady na dłuższą metę. Planujemy, żeby nas zauważono w końcu, bo nie ma innego wyjścia. Nikt nas nie widział do tej pory, a my jesteśmy w dużej mierze uzależnieni od hoteli, restauracji, więc jeżeli tego wsparcia nie dostaniemy, to za miesiąc, dwa, nie będziecie gdzie mieli państwo przynieść garderoby do prania, i będziecie spać w hotelach w brudnej pościeli – Mówili uczestnicy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany