Warszawa: Kucharza z niego nie będzie. Miał nielegalne artykuły w lodówce i szafce kuchennej [GALERIA]

2020-11-20 9:53 Norbert Amlicki
Miał nielegalne artykuły w lodówce i szafce kuchennej
Autor: POLICJA Miał nielegalne artykuły w lodówce i szafce kuchennej

Kryminalnym z Targówka udało się ustalić adres podejrzanego dilera. Kiedy dotarli do jego miejsca zamieszkania, bardzo się zdziwili. Dopiero dokładne przeszukanie kuchni ujawniło jak dużo narkotyków posiada. Niespełnionemu kucharzowi grozi kara 3 lat więzienia.

Policjanci z Targówka parę dni temu pojechali skontrolować mieszkanie mężczyzny, którego podejrzewali o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kiedy byli już w lokalu mężczyzny, to musieli się bardzo natrudzić żeby znaleźć środki odurzające. Ostatecznie się udało. Policjanci weszli do kuchni i zaczęli się rozglądać między przyprawami. - Podczas przeszukania lokalu, w szafce kuchennej, funkcjonariusze znaleźli torebkę foliową a w niej susz roślinny, natomiast w lodówce ujawnili folię aluminiową z zawartością białego proszku. - relacjonuje mł. asp. Irmina Sulich. 

Koniec bazarku na Gocławiu przesądzony? Jeszcze się tli światełko nadziei [GALERIA]

-  Ponadto kryminalni zabezpieczyli pieniądze w kwocie 1450 zł na poczet przyszłej kary. - dodaje. 40-latek został zatrzymany, a znalezione substancje zostały przekazane na badania laboratoryjnie. Badania wykazały, że policjanci zarekwirowali ponad 30 gramów marihuany oraz 13 gramów kokainy. Mężczyźnie grozi za to do lat 3 więzienia.

Marta Lempart na strajku kobiet. Wulgaryzmy, przepychanki z policją