Warszawa: Łosie zakorkowały popularną ekspresówkę! Akcja strażników miejskich [GALERIA]

2020-06-08 15:35
 Łosie wstrzymały ruch na ekspresówce
Autor: strazmiejska.waw.pl Łosie wstrzymały ruch na ekspresówce

Kierowcy jadący trasą S8 musieli uzbroić się w cierpliwość po tym, jak ruch na trasie został wstrzymany. Przyczyną korka były młode łosie spacerujące dumnie po jezdni.

Ekopatrol straży miejskiej otrzymał zgłoszenie o dwóch młodych łosiach w pobliżu Trasy Toruńskiej na wysokości Obrońców Tobruku. Zwierzęta spacerowały sobie na środku ulicy i nie zwracały uwagi na to, że znalazły się w środku miejskiej dżungli. Strażnicy pojechali na miejsce i starali się zapewnić bezpieczeństwo zarówno kierowcom jak i zwierzętom. - Zderzenie z łosiem niesie za sobą ogromne zagrożenie dla obu stron kolizji – komentują strażnicy. Młode łosie nie były jednak szczególnie zaniepokojone obecnością ludzi, choć skutecznie unikały kontaktu. W rezultacie funkcjonariusze musieli wstrzymać ruch na całej trasie S8.

Historyczna matura 2020 – czyli maseczki, bezpieczne odstępy i "Wesele" Wyspiańskiego [GALERIA]

Ostatecznie jeden łoś znudzony metropolią uciekł do pobliskiego lasu. Drugiemu natomiast musieli w tym pomóc strażnicy i łowczy.

Warszawa. Wielkie cięcia w ratuszu! Milionowe oszczędności w tym roku. Zobacz z czego zetną urzędnicy!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 5 VI (goście: Bortniczuk, Migalski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE