Ludzkie szczątki przy spalarni odpadów w Warszawie? Strażnicy miejscy dokonali makabrycznego odkrycia

2021-04-23 15:36 Norbert Amlicki
Strażnicy miejscy dokonali makabrycznego odkrycia
Autor: strazmiejska.waw.pl

Strażnicy miejscy w czwartek otrzymali zgłoszenie o zaśmieceniu terenu przylegającego do zakładu utylizacji śmieci przy ulicy Zabranieckiej. Kiedy strażnicy jechali na miejsce zgłoszenia, spodziewali się, że ktoś wysypał tam gruz, pozostałości po remoncie lub coś podobnego – relacjonują mundurowi. Kiedy jednak weszli w zarośli zobaczyli coś, czego nie spodziewali się nawet w najczarniejszych myślach. Co tam znaleźli? Zobacz galerię zdjęć na końcu artykułu.

Straż miejska dokonała makabrycznego odkrycia na Targówku. Jakiś czas temu strażnicy pomogli staruszce, która zachowywała się nietypowo. - Na terenach zielonych wokół zakładu utylizacji śmieci, zdarzają się przypadki nielegalnego porzucania odpadów - informują strażnicy miejscy. A wywóz śmieci w stolicy drożeje! Funkcjonariusze spodziewali się, że ktoś wywiózł pozostałości po jakimś remoncie. Na miejskich działkach strażnicy miejscy znajdowali także plantacje marihuany. Ale nie tym razem. Gdy strażnicy dojechali na miejsce przecierali oczy ze zdumienia. Kiedy weszli głębiej w zarośla odkryli tam ... kości wyglądem przypominające ludzkie.

Tak warszawska straż miejska wyławiała łosia ze stawu

Mundurowi wezwali policję i zabezpieczyli teren oraz fragment szkieletu. Na Pradze-Południe znaleziono szczątki ofiar NKWD. - Na miejsce natychmiast wezwano patrol policji i techników policyjnych, którzy zabezpieczyli fragment szkieletu i kilku innych kości, by przekazać je do dalszych badań - informują strażnicy miejscy. Wynik ekspertyzy pokaże, czy to były kości ludzkie.

NIE PRZEGAP: Warszawa: Chciała TO zrobić na stacji paliw. W ostatnim momencie ją powstrzymali

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE