Warszawa: Martwa ŚWINIA pod domem Kaczyńskiego. Co tam się wydarzyło?!

2020-12-13 7:36
Martwa świnia pod domem Kaczyńskiego
Autor: Facebook / Agrounia

Tego nawet sam Jarosław Kaczyński nie mógłby się spodziewać. Martwa świnia, sterty ziemniaków i liści kapusty, rozbite jaja. Tak wyglądała w nocy ulica Mickiewicza na Żoliborzu, w okolicy domu Jarosława Kaczyńskiego. Co tam się wydarzyło? W nocy było tam bardzo gorąco.

Tak się zaczął zaplanowany na niedzielę protest rolników - jeden z wielu planowanych na 13 grudnia, w 39. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Rolnicy przyjechali na ulicę Mickiewicza, jednak nie udało im się podjechać pod dom prezesa PiS, gdyż ten był szczelnie otoczony policją. To jednak nie powstrzymało protestujących.

"Oczywiście prywatna ochrona za pieniądze podatników czuwa. Pod jego willę nie dało się podjechać. Tyle policji, że ojoj... Ale jak wyjrzy dobrze przez okno to zobaczy" - czytamy na facebookowym profilu Agrounii.

To zdaniem protestujących, podziękowanie dla Jarosława Kaczyńskiego za to, że nie dba o rolników. Protest jest pokłosiem m.in. tzw. "piątki Kaczyńskiego", projektu ustawy, który mocno uderzyłby nie tylko w branżę futerkową, ale całe rolnictwo. Rolnicy protestują również przeciwko obostrzeniom, m.in. zamknięciu gastronomii, z powodu którego rolnicy ponoszą ogromne straty.

Sonda
Czy popierasz strajk rolników w sprawie tzw. "Piątki dla zwierząt"?
Krakowski protest przeciwko pedofilii w Kościele
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE