Nago spacerował przy cmentarzu Wawrzyszewskim. „Zrobiło mu się gorąco, więc się rozebrał”

i

Autor: Shutterstock Nago spacerował przy cmentarzu Wawrzyszewskim. „Zrobiło mu się gorąco, więc się rozebrał”

Szok na Bielanach

Warszawa: Nagi mężczyzna spacerował przy cmentarzu Wawrzyszewskim. „Zrobiło mu się gorąco, więc się rozebrał”

2022-09-02 14:03

Niecodzienną interwencję podjęli stołeczni strażnicy miejscy. W czwartek (1 września) patrolujący ulice funkcjonariusze spostrzegli nagle gołego mężczyznę. Spacerował w pobliżu cmentarza Wawrzyszewskiego w samych butach! Natychmiast do niego podeszli i okryli kocem. Twierdził, że rozebrał się, bo było mu gorąco. I nie widział w tym nic zdrożnego.

Warszawa. Spacerował nagi przy cmentarzu

Strażnicy natrafili na gola kwadrans przed godziną 12 na ul. Wólczyńskiej. Szedł chodnikiem w stroju Adama i nic sobie z tego nie robił. - Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Mężczyznę, mimo jego protestów, okryli kocem termicznym i posadzili na ławce przy przystanku. Na pytanie, dlaczego idzie nagi przez osiedle, odparł, że zrobiło mu się gorąco, więc się rozebrał – i nie widzi w tym nic zdrożnego. – czytamy w komunikacie zamieszonym przez straż miejską.

Przeczytaj również: Szok na Gocławiu. W biały dzień chodził goły po ulicy. Wszystko się nagrało

Strażnikom nie udało się ustalić jego tożsamości. Za każdym razem podawał  inne dane, a z oczywistych względów nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Strażnicy wezwali na miejsce policję i karetkę pogotowia. Ratownicy zaopiekowali się nim i zabrali do szpitala.

Biegał nago pod Pałacem Kultury i groził ludziom śmiercią. Zaatakował przechodniów. Policja nie przyjechała przez półtorej godziny

Biegał nago w centrum Warszawy

Reporterzy "Super Expressu" byli świadkami innego bulwersującego zdarzenia. W samym centrum Warszawy przy ul. Świętokrzyskiej nagi mężczyzna atakował przechodniów. Policja przez 90 minut nie interweniowała mimo licznych zgłoszeń. Zdjęcia agresora zobaczysz w poniższej galerii.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś nagiego mężczyznę na Gocławiu?
Nasi Partnerzy polecają