Warszawa: Napad na taksówkarza. 18-latek użył paralizatora, potem dźgał nożem WIDEO

2021-02-25 8:26

Brutalny napad na taksówkarza przy ulicy Modzelewskiego na warszawskim Mokotowie. W środę wieczorem 18-letni mężczyzna obezwładnił 56-latka paralizatorem, a następnie bez opamiętania zaczął dźgać go nożem. Po chwili uciekł, choć kierowca taksówki próbował go jeszcze gonić. Nastolatka zatrzymano niedługo później w okolicy Al. Lotników.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 21. 18-letni mężczyzna zamówił taksówkę pod jeden z warszawskich hoteli. Choć początkowo kurs miał się odbyć w okolice Stadionu Narodowego, to jednak doszło do zmiany trasy i kierowca udał się na ulicę Modzelewskiego na Mokotowie. Pasażer próbował kilkukrotnie zapłacić za przejazd kartą. Gdy próby płatności się nie powiodły, nastolatek brutalnie zaatakował taksówkarza.

Jak ustalił reporter Super Expressu, 18-latek wyciągnął paralizator i obezwładnił 56-letniego taksówkarza.

- Nastolatek zadał mu kilka ciosów ostrym narzędziem i uciekł. Po kilku minutach na miejscu pojawiły się wezwane patrole policyjne. Ratownicy przewieźli rannego mężczyznę do szpitala - przekazuje podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji.

Krwawy atak w Warszawie. 18-latek pociął taksówkarza nożem

Funkcjonariusze jeszcze w środę wieczorem zatrzymali podejrzanego pomiędzy budynkami przy ul. Modzelewskiego. Policjanci zabezpieczyli ślady i zajęli się wyjaśnianiem szczegółów tego zdarzenia. Teraz o losie 18-latka zdecyduje prokurator.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE