Trzaskowski brutalnie zaatakowany. To musiało go zaboleć. Takiego uderzenia się nie spodziewał, AFERA na całą Polskę

2021-02-26 14:07 ac
Rafał Trzaskowski
Autor: Marek Kudelski / Super Express zdj. ilustracyjne

To Ci dopiero jatka! Wydawało się, że Rafał Trzaskowski nieco zapanował nad trudną sytuacją w Warszawie. W ostatnim czasie stolicę dręczyły liczne awarie, które przeciwnicy prezydenta Warszawy wykorzystali do politycznych ataków. Działania byłego ministra w rządzie Donalda Tuska nie wszystkim się jednak podobają. Mieszkańcy ostro przywalili Rafałowi Trzaskowskiemu. To było soczyste uderzenie, a afera wybuchła na całą Polskę.

Rafał Trzaskowski nie ma łatwego zadania. Zarządzanie stolicą przysparza mu sporo kłopotów - nie tylko organizacyjnych, ale też politycznych. Każda awaria jest wykorzystywana do potężnych ataków na prezydenta Warszawy. Największym echem odbiła się jednak awaria oczyszczalni ścieków Czajka. Była to druga taka sytuacja, która zaskoczyła władze stolicy pod koniec sierpnia 2020 roku. Zepsuła się rura przesyłowa, przez co konieczne stało się zrzucanie nieczystości do Wisły. Szlam lał się do Wisły przez wiele dni. Mimo tego, że ścieki były ozonowane, to afery nie dało się uniknąć.

NIE PRZEGAP: Na jaw wyszedł gigantyczny majątek Kaczyńskiego. Wszystko ujawnione. Kwota zwala z nóg

Pod koniec roku udało się zakończyć awaryjny przewiert pod dnem Wisły, ale gdy w Warszawie pada silny deszcz, ścieki znów lądują w rzece. Podobnie było też w ostatnich dniach, gdy temperatura gwałtownie wzrosła i w kanalizacji nagromadziła się woda z roztopów. Mimo, że Trzaskowski i podległe mu MPWiK próbują walczyć z awarią, nie wszystkim mieszkańcom podobają się działania prezydenta.

Niektórzy brutalnie zaatakowali Trzaskowskiego. I to na ulicy! W rejonie węzła Trasy Łazienkowskiej z Wałem Miedzeszyńskim pojawiło się nietypowe malowidło. - Rafał. King of szambo - głosi napis wymalowany na filarze. 

Rafał - King Of Szambo
Autor: AC / Super Express

Hejtu nie zabrakło też w sieci.

A Wy co o tym sądzicie? Czekamy na Wasze komentarze na naszym Facebooku. 

Szczury u Trzaskowskiego! Kopią dołki przed ratuszem
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE