Warszawa: Nielegalne słoiki z przetworami według "NOWOCZESNEGO" przepisu dziadka [GALERIA]

2020-08-13 9:50 Norbert Amlicki
Nielegalne przetwory
Autor: wola.policja.waw.pl

Nie uwierzysz co 61-letni mężczyzna trzymał w piwnicy. Wszystko znaleźli policjanci, którzy dostali cynk, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Tłumaczenie mężczyzny jest równie absurdalne co miejsce i sposób przechowywania substancji.

Mężczyzna trzymał w domu 170 gram kokainy oraz 100 gram mefedronu i kupę szmalu. Miejsce do ukrycia swoich "skarbów" zaskoczyło nawet policjantów. Fanty zostały znalezione w piwnicy, niby nic dziwnego, bo często dilerzy chowają tam swoje towary, ale ten 61-latek był nad wyraz staroświecki. Narkotyki zostały schowane w słoikach na przetwory. Tak, w tych samych, w których babcie robią kompoty, kiszą ogórki itp.

POWAŻNA AWARIA wodociągu w Warszawie. Woda wylewa się na ulice. W kranach sucho

Absurdalniejsze od skrytki na towar było tłumaczenie 61-letniego dilera. - Podejrzany tłumaczył, że narkotyki znalazł na śmietniku. - informuje kom. Marta Sulowska z wolskiego komisariatu. - Okazało się, że mężczyzna miał już konflikt z prawem i siedmiokrotnie przebywał w zakładzie karnym. - dodała. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków.

Narkotyki trzymał w kuchni

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Nielegalne przetwory
Autor: wola.policja.waw.pl