Mariusz Błaszczak. Budujemy most pontonowy

i

Autor: MAREK KUDELSKI/ SUPER EXPRESS Mariusz Błaszczak. Budujemy most pontonowy

Warszawa: NIEMOŻLIWE! Awaria mostu pontonowego? Co ze ściekami?

2020-09-21 13:06

Co się dzieje z tymi ściekami?! Miało być już tak dobrze. Most pontonowy miał działać bez zarzutów, a tu co? Smród, że nie można wytrzymać! Co się dzieje? Czy to awaria mostu pontonowego?

Awantura przed oczyszczalnią Czajka

-Dzisiaj to pachnie - komentuje strażnik miejski. Takim tekstem zostali przywitani dziennikarze Super Expressu po zapytaniu o fetor z mostu pontonowego. Skoro dziś, kiedy odór jest ogromny funkcjonariusze wypowiadają się, że "pachnie", to jak musi być w dzień "śmierdzący"? Czym jest to spowodowane? Czy to kolejna awaria ze ściekami z oczyszczalni "Czajka" w roli głównej?

Potężny karambol na Radzymińskiej. Pięć samochodów roztrzaskanych

- Uciążliwość zapachowa może mieć związek z prowadzonymi próbami rozruchowymi tymczasowego układu przesyłowego. - komentuje rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Marek Smółka. Nie doszło do żadnej awarii! Dodatkowo wiemy, że zostaną poczynione próby, aby zminimalizować ten ohydny zapach. - W poniedziałek MPWiK zainstaluje zamgławiacz, żeby zminimalizować uciążliwość zapachową. - komentuje Karolina Gałecka z warszawskiego ratusza. Ścieki popłyną najprawdopodobniej dziś przez most pontonowy, maksymalnie do 3 dni. - dodaje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE