Warszawa. Pijany groził nożem ekspedientce. Pobił też innego klienta sklepu

i

Autor: KRP IV - Bemowo, Wola Warszawa. Pijany groził nożem ekspedientce. Pobił też innego klienta sklepu

Warszawa. Pijany groził nożem ekspedientce. Pobił też innego klienta sklepu

2022-06-03 7:55

Chwile grozy przeżyła ekspedientka ze sklepu na Woli. Kobieta odmówiła sprzedaży alkoholu pijanemu klientowi. Mężczyzna nie dawał jednak za wygraną. Groził sprzedawczyni nożem i pobił innego klienta, który stanął w jej obronie! 42-letnim agresorem zajęli się policjanci. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do dwóch lat odsiadki.

Warszawa Wola. Klient groził nożem ekspedientce

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 29 maja, na Woli. Ze wstępnych ustaleń policji, która została wezwana na miejsce, wynika, że pijany mężczyzna wszedł do sklepu i chciał kupić alkohol. Kiedy mu odmówiono sprzedaży, zaczął wyzywać ekspedientkę. Potem wyszedł ze sklepu.

Nie przegap: Szok na Gocławiu. W biały dzień chodził goły po ulicy. Wszystko się nagrało

Amator wyskokowych trunków nie poddał się jednak tak łatwo. Niedługo potem wrócił do lokalu, a sytuacja zaczęła robić się coraz bardziej niebezpieczna.

- Po kilku minutach wrócił z nożem, którym wymachiwał i groził kobiecie pozbawieniem życia. W pewnej chwili chwycił butelkę i rzucił nią w ekspedientkę. Zareagował na to inny klient sklepu, chcąc pomóc kobiecie. Spotkał się również z agresją, mężczyzna groził mu nożem, w końcu uderzył i kopał po ciele. Zaraz po tym wyszedł ze sklepu - przekazała kom. Marta Sulowska z wolskiej policji.

Warszawa. Pijany groził nożem ekspedientce. Pobił też innego klienta sklepu

i

Autor: KRP IV - Bemowo, Wola Warszawa. Pijany groził nożem ekspedientce. Pobił też innego klienta sklepu

Policjanci zatrzymali pijanego awanturnika

Funkcjonariusze nie potrzebowali dużo czasu, by namierzyć 42-letniego awanturnika i go zatrzymać. Jak się okazało, mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Co więcej, po zatrzymaniu okazało się, że był on wcześniej notowany, poszukiwany i przebywał w zakładzie karnym.

Zobacz też: Sąsiedzka wojna o drogę. Płot uniemożliwia rodzinie wyjście z domu

- Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty karne dotyczące kierowania gróźb karalnych i naruszenia nietykalności cielesnej – podała kom. Sulowska.

Grozi mu do dwóch lat odsiadki za kratkami.

Makabra na Woli w Warszawie. Dwie osoby zginęły rozjechane przez pociąg
Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE