Co tam się dzieje?

Warszawa. Pilna akcja służb pod Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich. Tajemnicza fiolka w kopercie

Pilna akcja służb w centrum Warszawy! Do biura rzecznika praw obywatelskich ktoś podrzucił kopertę z tajemniczą fiolką. Na miejscu pracują wszystkie służby oraz jednostki zabezpieczenia chemicznego, a także policyjni pirotechnicy. Na razie nie wiadomo, co zawiera próbówka. Służby szczelnie otoczyły budynek.

Warszawa. Podejrzana fiolka w biurze RPO

Służby dostały zgłoszenie o podejrzanej przesyłce we wtorek (4 października) około godziny 14. Na biuro podawcze nadana został koperta z fiolką. - Pracownicy nie mieli z nią kontaktu, jednak wszyscy obecni w pomieszczeniu pozostali w nim. Na miejscu są zastępy straży pożarnej, pogotowie i policja. Na miejscu jest także dowódca JRG 4 – przekazał po godzinie 14 st. asp. Bogdan Smoter z Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Strażacy nie zarządzili jednak ewakuacji budynku. Jak przekazał obecny na miejscu reporter „Super Expressu”, gmach został otoczony przez służby. Widoczne są specjalistyczne wozy strażackie i oddziały do walki ze skażeniem.

Akcja służb w Al. Solidarności. Ustalenia służb

Policjanci przekazali, że akcja zakończyła się. - Pracując na miejscu funkcjonariuszy i pracownicy sanepidu nie wykryli niebezpiecznych substancji - przekazał Bartłomiej Śniadała ze stołecznej policji.

Pilna akcja służb na Al. Solidarności. Tajemnicza koperta z fiolką w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich
Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają