Warszawa: Pogoda na poniedziałek. Będzie ciepło!

2020-04-06 6:00 MB
Pogoda, słońce - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay / Marion Wellmann Prognoza pogody dla Olsztyna w dniach 4-5 kwietnia

Jak będzie wyglądać dzisiejszy dzień w stolicy? Ten tydzień był bardzo słoneczny, temperatura sięgała nawet kilkunastu stopni. Od poniedziałku poczujemy zwiastuny prawdziwej wiosny.

Choć z powodu epidemii koronawirusa, powinniśmy zostać w domach, to nawet przez okno miło jest zobaczyć ładną pogodę. Ten tydzień był bardzo słoneczny, jednak dosyć chłodny. W tym tygodniu poczujemy zwiastuny prawdziwej wiosny, w środę i czwartek będzie nawet 21 stopni na plusie!

ZOBACZ TEŻ: Kobieta z podejrzeniem koronawirusa ZABARYKADOWAŁA SIĘ w mieszkaniu!


Na termometrach w poniedziałek zobaczymy nawet 18 stopni Celsjusza. Najzimniej będzie o poranku, temperatura wyniesie jedynie 2 stopnie na plusie. Nie przewidywane są opady deszczu, będzie też sporo słońca. Radzimy jednak zostać w domu, zgodnie z zaleceniami władz, tak, by nie stwarzać okazji do rozprzestrzeniania się wirusa. Niech ta wiosenna pogoda nie skusi nas do wyjścia, w szczególności w miejsca publiczne.

ZOBACZ TEŻ: Śmieci z budowy mostu spłynęły Wisłą! Skandal ekologiczny przy budowie obwodnicy [WIDEO]


Wschód słońca nastąpi o 05:56. Dni stają się coraz dłuższe, co może wielu z nas pomóc w porannych pobudkach. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w ciągu dnia powoli pójdzie w górę. W południe w Warszawie wyniesie 1035 hPa. Słońce zajdzie o 19:17.

Pianka montażowa w Wiśle

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.