Warszawa. Pogoda na sobotę. Chłodno i ponuro. Czy ZNÓW czeka nas NAWAŁNICA?

2020-07-11 10:52
Ulewa, deszcz
Autor: _Alicja_/cc0/pixabay

Upalny piątek przerwały gwałtowne ulewy i burze. Przelotne opady towarzyszyły nam aż do rana. Jak będzie w ciągu dnia? Czy burze powrócą do stolicy?

Słońce nad Warszawą wstało o 4:32. Sobota powitała nas przelotnymi opadami deszczu i dość niską temperaturą. W ciągu dnia nie będzie dużo cieplej. Maksymalnie termometry wskażą 16 stopni Celsjusza. Dla wielu mieszkańców Warszawy może być to prawdziwy szok, bo jeszcze wczoraj było prawie 30 stopni! Dziś w stolicy nie zobaczymy już słońca. Przez cały dzień zachmurzenie będzie utrzymywać się na poziomie 90%.

Artur Szpilka OPLUŁ KIBICA! Skandal na gali w Pionkach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Warszawiacy muszą przygotować się na przelotne opady deszczu. Warto zatem zabrać ze sobą parasol oraz kurtkę przeciwdeszczową. Deszcz będzie powracał nad miasto co kilkadziesiąt minut. Odpuści dopiero późnym wieczorem. Powieje delikatny wiaterek, który podczas opadów może się nasilać. Dziś nie grożą nam jednak ulewne deszcze i porywisty wiatr.  Nie powinno również grzmieć! Ciśnienie będzie dość wysokie - wyniesie 1019 hPa. Wielu może skarżyć się zatem na dokuczliwy ból głowy!.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.