Warszawa. Pogoda na wtorek. Przed nami przyjemny dzień. W stolicy odpoczniemy od deszczu

2020-06-30 5:00
Słońce przebija się zza chmur
Autor: CC Pixabay.com Toruń: Prognoza pogody na najbliższe godziny. Lato w pełni i złe samopoczucie! [PROGNOZA POGODY 25.06] / Zdjęcie ilustracyjne

Po poniedziałkowych ulewach czeka nas w Warszawie bardzo przyjemny dzień. Choć słońce będzie się raczej przebijać zza chmur to przez cały dzień będzie ciepło. Dziś nie będą nam potrzebne parasole.

Ostatni dzień czerwca rozpoczął się już o 4:18. Wtorek przywitał nas temperaturą 15 stopni Celsjusza i nieco zachmurzonym niebem. Taki stan może utrzymać się przez większą część dnia. Według synoptyków pełne słońce zobaczymy jedynie między 7, a 10. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 22-23 stopnie.

Józefów. PŁOMIENIE na poddaszu bloku! PIORUN trafił PROSTO w dach!

Wiatr przez cały dzień będzie wiał z zachodu. Jego prędkość oscylować będzie od 14 km/h rano do 22 km/h od południa do wieczora. Pod koniec dnia znów zrobi się spokojniej. Ciśnienie będzie wynosiło 1009 hPa. Słońce zajdzie punktualnie o godzinie 21.

Błonie. MASAKRA na skrzyżowaniu pod Warszawą! TIR staranował osobówki!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Artur Dziambor: Duda i Trzaskowski będą się przytulać do Konfederacji [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE