Warszawa: Policjanci z Piaseczna chwalą się sukcesami! Zobacz jakimi

2020-05-23 19:53 DAR, dryndak@se.com.pl
Policja (zdj. ilustracyjne)
Autor: mat. policji

Od początku tego roku funkcjonariusze z Piaseczna odnaleźli ok 205 osób poszukiwanych, ściganych i zaginionych. - To spory sukces dla naszej jednostki. Wszystko dzięki ciężkiej pracy mundurowych – informuje Jarosław Sawicki z komendy w Piasecznie.

Policjanci z Piaseczna postanowili podsumować swoje dotychczasowe działania i pochwalić się nimi publicznie. Tylko w ostatnich tygodniach przeprowadzili działania, w których udało im się odnaleźć wiele osób poszukiwanych, ściganych i zaginionych. Pod koniec kwietnia wraz z druhami ze straży pożarnej odnaleźli zaginionego 23-latka. Pod Górą Kalwarią wyziębioną 74-letnią kobietę, która nie potrafiła wrócić do domu. 15 maja w Zalesiu Górnym i Prażmowie mundurowi przez kilka godzin przeczesywali lasy i mokradła, by uratować zdesperowaną kobietę, która postanowiła popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego na terenie Warszawy, dotarli do zaginionej 17-letniej Wiktorii. Po niecałej dobie poszukiwań znaleziona została też zaginiona 15-latka, która pod Prażmowem wsiadła do białego samochodu osobowego i ślad po niej zaginął! To tylko nieliczne z działań prowadzonych przez funkcjonariuszy. Policjanci chwalą się też innymi sukcesami.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE Warszawa: Pani Svieta drży o własne życie! Internetowy prześladowca wydał na nią wyrok, a służby milczą!

- Kryminalni z Piaseczna zatrzymali 107 osób poszukiwanych, w tym 18 na podstawie listów gończych, 36 osób z sądowym nakazem doprowadzenia i 43 osoby, wobec których sąd lub prokuratura zleciła ustalenie miejsca ich pobytu. Odnaleźli również 10 osób zaginionych! W tym samym czasie policjanci z pionu prewencji przeprowadzili 98 skutecznych poszukiwań, z czego aż 27 dotyczyło nieletnich! - informuje Jarosław Sawicki z komendy w Piasecznie.

KUP SUPER EXPRESS NIE WYCHODZĄC Z DOMU. KLIKNIJ