WARSZAWA: Pospieszne na MOŚCIE Marii Skłodowskiej-Curie tylko w JEDNĄ stronę!

2012-04-18 3:40

Po moście Marii Skłodowskiej-Curie jeżdżą autobusy widma! Choć Zarząd Transportu Miejskiego uruchomił na tej trasie trzy linie ekspresowe, to jest małe ale. Autobusy E-4, E-6 i E-8 kursują tylko w szczycie i tylko w jedną stronę. Rano z Białołęki na Bielany dowożąc pasażerów do metra Młociny, a po południu z Młocin na Tarchomin. A w odwrotnych kierunkach jeżdżą na pusto, wożąc powietrze. - To po to, aby pasażerowie mogli jeździć szybciej - tłumaczą dziwnie urzędnicy.

- Autobusy ekspresowe E-4 i E-8 wracają z Młocin w godzinach porannych a E-6 z Białołęki po południu bez postojów i zabierania podróżnych, aby jak najszybciej wrócić na swoje początkowe pętle po kolejnych pasażerów. Dzięki temu można było wprowadzić dużą częstotliwość kursowania bez dodawania kolejnych autobusów - tłumaczy Igor Krajnow (33 l.), rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

Pasażerowie są decyzjami urzędników zdziwieni. - Codziennie dojeżdżam na Tarchomin, bo jestem przedstawicielem handlowym, i denerwuje mnie widok pustych autobusów, które nie zatrzymują się nawet na żądanie- mówi Marcin Frączak (27 l.). - Pasażerowie, którzy chcą dojechać do metra po południu lub wrócić rano na Białołękę, mają do dyspozycji linię 101 - tłumaczy Igor Krajnow.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany