GIGANTYCZNE ZADYMIENIE LOKALU

Warszawa. Pożar apteki na Nowym Świecie! Na miejscu pracowały trzy zastępy gaśnicze

2023-03-10 21:25

Chwilę po godzinie 18 w piątek, 10 marca, doszło do pożaru apteki na Nowym Świecie. Ze wstępnych informacji naszego fotoreportera wynika, że miało tam miejsce zwarcie instalacji elektrycznej. Lokal był mocno zadymiony, co potwierdzili strażacy pracujący na miejscu. – Brak osób poszkodowanych, to najważniejsze – przekazał nam strażak.

Warszawa, Nowy Świat. Poważne zadymienie pomieszczenia aptecznego. Doszło do zwarcia instalacji elektrycznej

Pierwsze informacje dotyczące zdarzenia przekazał nam fotoreporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia. Ze wstępnych informacji wynika, że doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. – Na miejscu pojawiło się kilka zastępów straży pożarnej. Doszło do zadymienia lokalu aptecznego. Bez rannych. Najprawdopodobniej delikatny żar lub ogień pojawił się na suficie pomieszczenia – przekazał krótko nasz reporter.

Aspirant Krzysztof Koseski z zespołu prasowego stołecznej straży pożarnej przekazał nam, że doszło do mocnego zadymienia jednego z pomieszczeń w aptece.

Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 18:19. Faktycznie, jak przyjechaliśmy na miejsce potwierdziliśmy zadymienie pomieszczenia aptecznego. Bez otwartego ognia. Oddymiliśmy lokal, sprawdziliśmy wszystko kamerą termowizyjną. Nie odnaleźliśmy zarzewia ognia. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej – opisuje strażak.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy po pożarze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany