Pilne!

Warszawa. Pożar! Potężne kłęby czarnego dymu nad Kabatami. W akcji strażacy

2023-02-24 13:27

Potężne kłęby dymu nad Kabatami! W piątek (24 lutego) przed południem w bloku przy ul. Wąwozowej na Ursynowie wybuchł pożar. Zapaliło się poddasze trzypiętrowego budynku. Przerażeni mieszkańcy natychmiast zaalarmowali straż pożarną. Na miejsce przyjechało 10 zastępów, strażacy ruszyli do walki z żywiołem.

Ursynów. Pożar bloku na Kabatach, w akcji strażacy

Pożar wybuchł na poddaszu budynku. - Po przybyciu na miejsce szybko udało się go opanować. Pożar rozwinął się na poddaszu – powiedział Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej. Strażak dodał, że budynek był ukończony, ale jeszcze nie zamieszkany. - W zdarzeniu nikt nie ucierpiał – powiedział. Obecny na miejscu reporter „Super Expressu” ustalił nieoficjalnie, że ktoś mógł zaprószyć ogień na poddaszu. Prawdopodobnie zapaliły się składowane tam materiały budowlane.

Tragiczny pożar. Zwęglone zwłoki w budynku

W środę, 25 stycznia w Nasielsku doszło do przeraźliwego pożaru. Ogniem zostało objęte całe mieszkanie na parterze wielorodzinnego budynku mieszczącego się przy ul. Sportowej 4B. W trakcie dogaszania pożaru strażacy odnaleźli w środku zwęglone ciało około 40-letniego mężczyzny. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej?
Nasi Partnerzy polecają