Warszawa. POŻAR w mieszkaniu ujawnił pewną tajemnicę. NIE UWIERZYSZ jaką!

2020-07-11 11:56 Dawid Skrzypiński
Straż pożarna, strażacy, pożar
Autor: Pixabay Wybuch i pożar mieszkania przy ul. Kłobuckiej w Warszawie. Trzy osoby trafiły do szpitala.

W jednym z mieszkań w centrum miasta wybuchł groźny pożar. Na miejscu zjawili się strażacy, którzy opanowali sytuację. Na miejsce wrócił właściciel lokalu. To co zobaczył na miejscu wprawiło go w osłupienie!

W mieszkaniu doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Pomoc wezwali przerażeni sąsiedzi. Strażacy wyważyli drzwi i i ugasili płomienie w kuchni. Wracając do mieszkania lokator zobaczył dym wydobywający się z okna i co sił przybiegł na miejsce. Okazało się, że pożar to nie jedyny problem lokatora. Tam oprócz strażaków czekali już na niego policjanci.

Horror na targowisku w Sulejówku! Panią Janinę przygniótł parasol! Prawie wyzionęła ducha!

Artur Szpilka OPLUŁ KIBICA! Skandal na gali w Pionkach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W mieszkaniu ujawniono prawdziwe składowisko narkotyków. Podczas przeszukania lokalu policjanci zwrócili uwagę na próżniowo zamkniętą paczkę leżącą pod szklanym stolikiem. Okazało się, że jest w niej marihuana.Ponadto znaleziono tabletki extazy i elektroniczną wagę służąco do porcjowania narkotyków. - 33-latek został zatrzymany pod zarzutem posiadania środków odurzających. Za te przestępstwa zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności - informuje nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji. Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla posiadacza narkotyków.


Warszawa: Anna M. z Top Model to była dziewczyna Eryka G., boksera lowelasa

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.