Warszawa. Rozbite lamborghini bez kolejnych części! Złodzieje nie mają litości. Właściciel odnaleziony?

2022-01-20 22:09
Warszawa. Rozbite lamborghini bez kolejnych części! Złodzieje nie mają litości. Właściciel odnaleziony?
Autor: TADEUSZ MRÓZ Z rozbitego lamborghini huracan z Warszawy złodzieje ukradli koła i znaczek firmowy

Z rozbitego lamborghini huracan z Warszawy znikają kolejne części. Samochód brał udział w kolizji na ul. Wolskiej, do której doszło w sobotę 15 stycznia. Kierowca luksusowego pojazdu wjechał tam w tył toyoty, która uderzyła następnie w renaulta, po czym prowadzący lamborghini uciekł z miejsca zdarzenia, zostawiając auto na parkingu przy ul. Jana Kazimierza.

Warszawa. Rozbite lamborghini bez kolejnych części! Złodzieje nie mają litości. Właściciel odnaleziony?

Jak informuje warszawa.naszemiasto.pl, złodzieje okradli rozbite lamborghini huracan, które od kilku dni stoi na parkingu przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. Auto zostawił tam w sobotę 15 stycznia jego właściciel, po tym jak uderzył w tył toyoty, doprowadzając do kolizji z jeszcze jednym pojazdem - osobowym renaultem. Prowadzący lamborghini od razu po zdarzeniu uciekł, nie czekając na policję. Kierowcy dwóch pozostałych samochodów zostali, a mundurowi przebadali ich na obecność alkoholu we krwi - byli trzeźwi. Luksusowe auto nie pozostało niezauważone, bo w nocy z 19 na 20 stycznia ktoś ukradł koła pojazdu i znaczek firmowy lamborghini. Jak informuje natemat.pl, w czwartek 20 stycznia na miejscu pojawili się policjanci, którym miał towarzyszyć właściciel pojazdu, prawdopodobnie zgłaszając, że doszło do kradzieży. Mężczyzna miał zamontować razem z kolegami nowe koła, wjeżdżając nim na lawetę. To nie pierwsza samochodowa kradzież w tej okolicy.

Dalsza część tekstu POD GALERIĄ.

- Zwykłe złodziejstwo, nie ma co się cieszyć. Dobrze, że ktoś zwrócił uwagę, że rzeczywiście służby w naszej okolicy to dno, na porządku dziennym kradzieże katalizatorów, kół, samochodów. Po takim newsie potencjalni złodzieje się tylko utwierdzą w przekonaniu, że tutaj mogą wszystko - czytamy we wpisie na jednej z facebookowych grup, który cytuje natemat.pl.

Czytaj też: Warszawa. Narodowcy idą do prokuratury! "Radio Mariia" szkaluje chrześcijaństwo?

Czytaj też: Warszawa. WSA miażdży decyzję ministra zdrowia! Trzaskowski triumfuje ws. Szpitala Południowego

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Pożar na ul. Stańczyka 5! Tajemniczy mężczyźni chodzą po bloku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE