Młode skierniewiczanki zatrzymane za pobicie. Dostały zakaz zbliżania się do swojej ofiary

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Pavlofox /zdjęcie ilustracyjne

HORROR MŁODEJ KOBIETY

Warszawa: Rzucił się na ciężarną kobietę. Skopał ją po brzuchu i zaczął uciekać

2023-08-24 21:39

Koszmar na Muranowie. Po południu we wtorek, 22 sierpnia na ul. Lewartowskiego doszło do horroru. Mężczyzna zaczął kopać swoją partnerkę po brzuchu. Kobieta była w widocznej ciąży! Poszkodowaną zaopiekowali się strażnicy miejscy, a agresor uciekł z miejsca zdarzenia.

Muranów. Koszmar na osiedlu. Mężczyzna skopał ciężarną kobietę

Sytuacja miała miejsce we wtorek, 22 sierpnia na Muranowie przy ul. Lewartowskiego. Około godziny 17 strażnicy miejscy patrolowali okolicę. W pewnym momencie podbiegła do nich kobieta i poinformowała ich, że nieopodal ktoś kopie ciężarną kobietę.

Strażnicy natychmiast udali się we wskazane miejsce. Na ulicy Lewartowskiego zastali zapłakaną 29-letnią kobietę w widocznej ciąży, która trzymając się za brzuch, powiedziała im, że partner ją pobił i skopał. Mężczyzna przed przybyciem strażników oddalił się - przekazywał referator prasowy stołecznej straży miejskiej.

Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe oraz patrol policji. Do przyjazdu służb strażnicy monitorowali stan zdrowia kobiety. Przybyłemu patrolowi policji przekazano wszystkie informacje dotyczące interwencji.

Zapytaliśmy śródmiejską policję o interwencję. Jak udało nam się ustalić, poszkodowana kobieta odmówiła złożenia oficjalnego zawiadomienia w sprawie. W związku z tym agresywny mężczyzna nie został zatrzymany.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?