Warszawa: Solidarni z Białorusią na Narodowym! Niesamowity koncert polskich i białoruskich gwiazd

2020-09-15 15:44 Mateusz Nadworski
Koncert Solidarni z Białorusią na Stadionie Narodowym
Autor: pixabay.com Koncert "Solidarni z Białorusią" na Stadionie Narodowym

W sobotę 26 września na płycie stadionu narodowego odbędzie się koncert "Solidarni z Białorusią" podczas którego zaśpiewają największe polskie i białoruskie gwiazdy. Wtedy polska flaga pojawi się w sąsiedztwie historycznej flagi białoruskiej i dumnie wyrazi sprzeciw łamania prac człowieka i zasad demokracji na Białorusi.

Na scenie PGE Narodowego wystąpią największe legendy sceny muzycznej. Grzegorz Markowski i Darek Kozakiewicz z zespołu Perfect zaśpiewają "Chcemy być sobą", Chłopcy z Placu Broni "Kocham Wolność", a Krzysztof Cugowski "Pieśń niepokorną". Wystąpią także Sebastian Riedel, Natalia Nykiel, Igor Herbut, Paweł Domagała, Ira, Enej, Luxtorpeda, Michał Szpak, Organek czy Golec uOrkiestra. Artystom będzie towarzyszyła Orkiestra Tomasza Szymusia. Nie zabraknie także artystów białoruskich.

Warszawa: Naćpany spadł autobusem z wiaduktu. Skandaliczna decyzja sądu. Chodzi wolny!

Wejście na koncert będzie możliwe po zarejestrowaniu się i pobraniu bezpłatnego biletu na stronie koncertbialorus.pgenarodowy.pl. Liczba biletów jest ograniczona. Organizator zaleca wydruk wejściówki, co pozwoli usprawnić wchodzenie na arenę. Bilety są imienne. Nie ma możliwości zmiany nazwisk na biletach. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00.

Warszawa: Szlochająca 5-latka błąkała się nad Wisłą! Nie wiedziała gdzie jest jej rodzina

Super Raport 15.09 (Goście: Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z Lewicy, Krzysztof Kwiatkowski - senator, były szef NIK oraz adwokat Michał Wawrykiewicz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.