Warszawa. Ulewy za nami. Teraz do stolicy idzie wielka fala!

2020-06-25 11:57
Most Poniatowskiego w Warszawie
Autor: Wikipedia, fot. Adrian Grycuk, CC, 2015 Most Poniatowskiego w Warszawie

Ogromne ilości wody z południa Polski pędzą do stolicy! W weekend stan Wisły podniesie się dwukrotnie! Wszystko przez nawałnice, które nawiedziły m.in Małopolskę.

Z dnia na dzień stan wody przy Bulwarach Wiślanych wzrasta. W sobotę podniesie się do takiego poziomu, jakiego w stolicy dawno nie było. Obecnie woda sięga 230 cm. W weekend będzie jej nawet dwa razy tyle! Fala wezbraniowa przetoczy się przez stolicę, a poziom Wisły osiągnie 4 metry! Ponadto w Warszawie może jeszcze popadać!

Warszawa. Zabójca Oskarka i jego mamy chciał zmiany wyroku. Sąd podjął decyzję!

Choć do stanu ostrzegawczego brakuje sporo, to warszawski odcinek rzeki dawno nie był tak głęboki. - Patrząc na ostatnie miesiące faktycznie w Wiśle będzie więcej wody. Nie ma jednak sytuacji zagrożenia – mówi podkom. Kinga Czerwińska z Komisariatu Policji Rzecznej. Policjanci przypominają, że stan ostrzegawczy dla Warszawy wynosi 6 metrów.

Warszawa. ŚCIEKI w Wiśle legalne! "To potrzebne, by chronić miasto"

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 24 VI (Goście: Biedroń, Oczkoś)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE