Lody Ekipa od Friza. Wielka wojna w Warszawie o modne lody. Znajdziesz je w tych sklepach

i

Autor: Pixabay / materiały prasowe

Lody Ekipa od Friza. Wielka wojna w Warszawie o modne lody. Znajdziesz je w tych sklepach

2021-04-28 10:00

Te lody to prawdziwy hit! Zainteresowanie lodami Ekipy przerosły nawet oczekiwania firmy Koral, która stworzyła je we współpracy ze znanym youtuberem Frizem. Lody Ekipy stały się hitem sprzedaży wśród fanów Friza. Fani youtubera cały czas dopytują o nowe dostawy lodów Ekipy. Zainteresowanie tymi lodami jest tak ogromne, że fani twórcy walczą ze sobą o te smakołyki. Internet obiegł filmik, który pokazuje walkę o lody Ekipy przy zamrażarkach w Lidlu. Dzieciaki nawet wieszają się na zamrażarkach, żeby zdobyć chociaż jeden lód na patyku od ekipy Friza. Gdzie dostać te lody? Znajdziesz je w tych sklepach.

Lody Ekipa od Friza. Wielka wojna w Warszawie o modne lody. W których sklepach w Warszawie można je kupić?

Od kiedy lody trafiły do sklepów to są najlepiej sprzedającą się nowością w 40-letniej historii firmy Koral. Jak wyglądają lody Ekipy? Na ten moment lody Ekipy mają dwa smaki. Jeden jest o smaku sorbetu truskawkowego w polewie z gumy balonowej z cukrem strzelającym, a drugi o sorbet cytrynowy w polewie z gumy balonowej z cukrem strzelającym.

Zobacz koniecznie: Ekipa Trzaskowskiego zwęża ulice w Warszawie i doprowadza mieszkańców do szału. "Trzeba być niespełna rozumu, żeby coś takiego wymyślić"

Co to są lody Ekipa?

Powstały dwie wersje lodów Ekipy. Wersja „normalna” ma 50 ml i kosztuje 2 zł za sztukę. Drugim wariantem są lody XL o pojemności 65 ml. Można je kupić za 2,80 zł za sztukę. Lody te można znaleźć w lodówkach w sklepach Żabka, Lidl i Biedronka oraz w sklepach osiedlowych.

Od kiedy trafiły do sklepów to lody te są ogromnym hitem. Fani Friza i całej ekipy nawet biją się o lody swoich idoli. Sieć obiegł film, który pokazuje walkę w Lidlu.

Kim jest Friz?

Karol Wiśniewski, znany jako Friz, to popularny youtuber, którego kanał liczy ponad 4 mln subskrypcji. Jest założycielem grupy EKIPA, która w sieci tworzy między innymi muzykę. Ekipa ma swój sklep internetowy, w którym można kupić t-shirty, bluzy czy gadżety. Od niedawna można kupować Lody Ekipy.

Sprawdź: Założył zbiórkę w internecie. Naciągnął ludzi na fikcyjny pożar. Wyłudził 54 tysiące

Jak zrobić lody domowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają