Warszawa: Znasz tych złodziejaszków? Przyjrzyjcie im się... bo prawdopodobnie oni was nie widzieli [GALERIA]

2020-08-09 13:59 Norbert Amlicki
Złodzieje okularów
Autor: KRP I ŚRÓDMIEŚCIE Złodzieje okularów

Wizerunek tych mężczyzn zarejestrowały kamery. Policjanci opublikowali ich wizerunek, ponieważ mogą oni mieć związek z kradzieżą. Przyjrzyjcie się im, a jak ich rozpoznacie, to dajcie znać policji! Galeria znajduje się na końcu artykułu.

Śródmiejscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie skradzionych ośmiu par okularów i słuchawek w sklepie. - Suma strat na skutek tego przestępstwa przekroczyła 7000 złotych - informuje podinsp. Robert Szumiata. Suma jest ogromna, dlatego policja zdecydowała ujawnić wizerunki podejrzanych mężczyzn, którzy mogą mieć związek z kradzieżą. Sklepowe kamery zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców. - Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. - apeluje podinsp. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Informacje powołując się na numer sprawy KRP-D-V-3370/20 (dot. kradzieży okularów) i KRP-D-V-3333/20 (dot. kradzieży słuchawek) można przekazać dzwoniąc na numer 4772 3 91 53, 4772 391 16, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl

Zuchwała kradzież nowoczesnych rowerów. Wszystko nagrały kamery

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.