Warszawa: ZROBIŁ TO! Po opublikowaniu przez policję jego wizerunku w mediach

2020-10-30 8:57 Norbert Amlicki
Policjanci poszli na kebaba. I zatrzymali gangstera!
Autor: Pixabay.com Policjanci poszli na kebaba. I zatrzymali gangstera!

Policjanci często publikują w mediach wizerunek sprawców różnych przestępstw z nadzieją, że przyspieszy to znalezienie sprawcy. Nie zawsze daje to jednak pożądany skutek. Policjanci opublikowali wizerunek złodzieja, który ukradł słuchawki warte 2,5 tys. zł. Ku zdziwieniu policji, mężczyzna zrobił coś takiego...

30 sierpnia, z jednego ze sklepów na terenie Białołęki skradziono pieniądze i słuchawki o łącznej wartości 2500 złotych. - przypominają policjanci. Sprawą tą zajął się wydział kryminalny policji z komisariatu przy ul. Myśliborskiej. Policjanci ustalili rysopis mężczyzny w wieku 35-40 lat, który mógł mieć z kradzieżą coś wspólnego.

Warszawa: Jednodniowe utrudnienia spowodowane remontami. SPRAWDŹ GDZIE

Wizerunek mężczyzny został opublikowany w mediach. - Zaledwie po kilku dniach od publikacji podejrzany sam zgłosił się na komisariat, przyznając, że to rzeczywiście on dokonał kradzieży. - informuje mł. asp. Irmina Sulich z policji z Białołęki.  Jak się okazało, zatrzymanemu zależało na tym, aby jak najszybciej usunąć jego zdjęcie z mediów, ponieważ wstydził się przed najbliższymi tego co zrobił. - dodaje policjantka. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał już zarzut kradzieży.