Warszawa: Zuchwała kradzież nowoczesnych rowerów. Wszystko nagrały kamery [WIDEO]

2020-06-02 20:30
Skradziony rower elektryczny
Autor: Archiwum prywatne Skradziony rower elektryczny

Dziś (wtorek 2.06) w jednym ze sklepów rowerowych na Bemowie kamery monitoringu zarejestrowały kradzież nowoczesnych jednośladów. Właściciele sklepu proszą o pomoc w odnalezieniu sprawców.

Zuchwała kradzież nowoczesnych rowerów. Wszystko nagrały kamery

W sklepie rowerowym na Bemowie przy ul. Wrocławskiej 25 trzech mężczyzn dokonało zuchwałej kradzieży. Około godz. 3 nad ranem włamali się do lokalu wybijając szybę żeliwną pokrywą studzienki. Po chwili wyprowadzili przez okno trzy nowoczesne jednoślady. - Skradzione rowery nie są bezimienne, są wyjątkowe i rozpoznawalne, jedne z najlepszych rowerów elektrycznych na rynku, dlatego wierzymy, że po rozpowszechnieniu tej informacji być może uda się zwrócić uwagę większej liczby osób, złapać złodziei, może nawet odzyskać skradzione rowery, tym bardziej, że są trudno dostępne na rynku, a te z pewnością będą bez gwarancji i paragonu – stwierdziła Anna Domin, manager sklepu, która przesłała nam nagrania z monitoringu. Na filmach widać jak na dłoni, w jaki sposób złodzieje dokonali kradzieży.

Raszyn: 6-letnie dziecko topiło się w stawie! Śmigłowiec LPR w akcji [GALERIA]

ZOBACZ TEŻ ZDJĘCIA Z AKCJI POD RASZYNEM:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE