Koronawirus zabija w Warszawie. Zmarł kolejny zakażony

2020-04-01 9:00 IW
Nieletni w nowej rzeczywistości, starsi z kolejnymi przywilejami. Czy to zahamuje koronawirusa? [RELACJA NA ŻYWO]
Autor: archiwum portalu Eska Info

Epidemia zbiera śmiertelne żniwo i niestety wydaje się, że to dopiero początek wielkiej tragedii. Ofiar koronawirusa przybywa. W Warszawie zmarł kolejny pacjent.

Jest źle... Można powiedzieć, że bardzo źle. Niemal co chwilę ministerstwo zdrowia informuje o kolejnych zakażonych i kolejnych ofiarach śmiertelnego wirusa. W środę rano ministerstwo podało informację o kolejnym zmarłym pacjencie z Warszawy. Zaledwie we wtorek pisaliśmy o młodym wolontariuszu ze schroniska dla zwierząt, który zmarł na koronawirusa. Miał niespełna 37 lat. Mężczyzna, o którym poinformowało ministerstwo w środę miał 83 lata i choroby współistniejące. Nie zmienia to faktu, że liczba ofiar rośnie w zastraszającym tempie. Na Mazowszu od początku epidemii zmarło już 9 osób. 

Koronawirus w Szpitalu Grochowskim. Dwa ODDZIAŁY ZAMKNIĘTE!

O pierwszym przypadku w województwie dowiedzieliśmy się w niedzielę 22 marca. Zmarły to 43-letni mężczyzna z powiatu białobrzeskiego hospitalizowany w Radomiu. O kolejnych dwóch 26 marca. To 78-letni mężczyzna i 84-letnia kobieta. Byli hospitalizowani, a ich stan był ciężki. W sobotę zmarła kolejna osoba - 67-letni mężczyzna z Warszawy. W poniedziałek pojawiła się informacja o śmierci kolejnych trzech osób: 71-letni mężczyźnie i 87-letniej kobiecie oraz 73-letniej kobiecie ze szpitala w Radomiu, wszyscy z chorobami współistniejącymi. We wtorek wieczorem resort powiadomił o śmierci kolejnej osoby. To 37-latek leczony w Warszawie. W środę dowiedzieliśmy się o śmierci 83-latka. 

Nie działa porodówka w szpitalu w Otwocku. LEKARZ zakażony KORONAWIRUSEM!