Złodziej

i

Autor: policja.waw.pl Złodziej

Warszawska policja szuka złodzieja. Ukradł kurtkę, portfel i kartę płatniczą. Użył jej i wydał kilkaset złotych [ZDJĘCIA]

2016-12-08 14:35

Kradzież w samym centrum Warszawy. W jednym ze śródmiejskich klubów mężczyzna ukradł czyjąś kurtkę wraz z portfelem i kartą płatniczą. Teraz szuka go policja.

Mimo że do zdarzenia doszło 28 października, mężczyzna nadal pozostaje na wolności. Tuż po kradzieży, sprawca użył skradzionej karty i dokonał transakcji na kwotę ponad 500 złotych.

Kamery monitoringu w jednym z fast-foodów zarejestrowały sylwetkę mężczyzny, który najprawdopodobniej dokonał kradzieży.

Policjanci proszą pilnie o kontakt każdego, kto rozpoznaje mężczyznę lub wie, gdzie może się znajdować. Informacje można przekazywać dzwoniąc na numery 22 603 91 67, 22 603 91 16, pisząc maila na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl, rafal.kocyk@ksp.policja.gov.pl lub osobiście w jednostce przy ul. Wilczej 21.

Zobacz też: Warszawska policja szuka złodzieja. Ukradł blisko 8 tysięcy euro! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE