Watkowo. Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Ranna 40-latka

i

Autor: KPP w Ciechanowie Watkowo. Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Ranna 40-latka

Wypadek

Watkowo. Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką. Ranna 40-latka

2023-03-03 20:26

Na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Watkowo w powiecie ciechanowskim doszło do koszmarnego wypadku. W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką ranna została 40-letnia kobieta. Ciechanowscy policjanci ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku. Mundurowi po raz kolejny apeluje o zachowanie ostrożności na drodze.

Wypadek w Watkowie

Do wypadku doszło w czwartek, 2 marca, około godz. 21:10 na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Watkowo. - Według wstępnych ustaleń policjantów 40-letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego podróżowała samochodem peugeot od strony Gołymina w kierunku Ciechanowa. 62-letni kierujący pojazdem ciężarowym renault z naczepą, który poruszał się z przeciwnego kierunku, podjął manewr wyprzedzania jadących przed nim pojazdów. 40-latka chcąc uniknąć zderzenia z ciężarowym renault, zjechała na pobocze, a następnie straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy scania z naczepą, którym kierował 45-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego - przekazała mł. asp. Magda Zarembska z ciechanowskiej policji.

W tym koszmarnie wyglądającym wypadku ranna został 40-letnia kobieta kierująca peugeotem. Została ona przetransportowana do szpitala. Dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku ustalają ciechanowscy policjanci.

Policja apeluje o rozwagę

Mundurowi po raz kolejny przypominają o zachowaniu ostrożności za kierownicą. Jak zaznaczają, wystarczy mały błąd, chwila nieuwagi lub roztargnienia, aby jazda samochodem zakończyła się tragedią. Trudne, zimowe warunki, które obecnie panują na drogach, też nie poprawiają bezpieczeństwa. - Pamiętajmy, że rozsądek, pełna koncentracja i przestrzeganie przepisów to elementy, które znacząco wpływają na poziom bezpieczeństwa na drodze - apeluje mł. asp. Magda Zarembska.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają