Wielka cysterna runęła na bok i stanęła w ogniu! Poważny wypadek pod Łosicami

i

Autor: OSP Hołubla Wielka cysterna runęła na bok i stanęła w ogniu! Poważny wypadek pod Łosicami

Dramatyczna akcja

Wielka cysterna runęła na bok i stanęła w ogniu! Poważny wypadek pod Łosicami

2023-07-20 6:53

Poważny wypadek na drodze pod Łosicami. W środę (19 lipca) na drodze wojewódzkiej nr 698 kierowca cysterny stracił panowanie nad pojazdem i runął na bok do rowu! Stalowy kolos po chwili stanął w płomieniach. Strażacy dostali dramatyczne wezwanie. Wynikało z niego, że cysterna jest pełna łatwopalnego oleju napędowego. Liczyła się każda sekunda.

Cysterna runęła do rowu pod Łosicami i stanęła w ogniu. Pilna akcja strażaków

Do zdarzenia doszło popołudniu w miejscowości Wojnów w gminie Mordy. Z dramatycznego zgłoszeni świadków wynikało, że cysterna może być pełna łatwopalnej cieczy. Na domiar złego pojazd zajął się ogniem. Po dojechaniu na miejsce okazało, że na szczęście cysterna przewoziła paszę dla zwierząt.

Strażacy ruszyli do walki z żywiołem. Nim opanowali płomienie, pojazd spłonął niemal doszczętnie. Na czas akcji droga była całkowicie zablokowana. Nad trasą unosiły się kłęby czarnego dymu. Jak informuje Tygodnik Siedlecki kierowca szczęśliwie nie odniósł poważniejszych obrażeń. Nie znamy przyczyn tego zdarzenia. Szczegóły ustalała lokalna policja.

Wypadek cysterny

Do podobnego zdarzenia doszło na trasie S8 pod Wyszkowem. Wielka cysterna przewrociłą się do przydrożnego rowu przy zjeździe z trasy. W kajci brały udziałliczne zastępy straży pożarnej. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Wiesz co robić w przypadku pożaru?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany