Pilne!

Wypadek na S8. Cysterna roztrzaskała się pod Wyszkowem! Samochód na dachu, pilna akcja służb

2023-02-21 14:39

Poważny wypadek pod Wyszkowem! We wtorek (21 lutego) popołudniu w miejscowości Tumanek samochód ciężarowy przewożący ciecz wypadł z drogi i dachował w rowie! Z cysterny wycieka do ziemi nieznana substancja. Na miejsce pilnie ruszył służby ratunkowe. - Trwa zabezpieczanie miejsca zdarzenia – donosi reporter „Super Expressu”.

Tumanek. Cysterna dachowała w rowie, wyciek substancji

Dramatyczne sceny wydarzyły się przy trasie S8. - Cysterna zjeżdżała na autostradę od strony Wyszkowa. Wjeżdżając na łuk prawdopodobnie wpadła w poślizg. Cały pojazd przewrócił się do góry nogami – przekazał obecny na miejscu akcji st. bryg. Sławomir Pietrzak ze straży pożarnej w Wyszkowie. Z pojazdu zaczęła sączyć się substancja. - Udało nam się zabezpieczyć wyciek. Samochód przewoził biokomponent służący przy produkcji olejów. Na miejscu pracuje grupa chemiczna z Ostrołęki – powiedział rzecznik PSP w Wyszkowie.

Ruch w obu kierunkach, Warszawy i Białegostoku, jest całkowicie zablokowany. Służby informują, że usuwanie skutków awarii będzie trwało długie godziny. - Trzeba będzie wypompować ciecz do drugiej cysterny. Dopiero wtedy będzie można postawić wywrócony pojazd na koła – mówi st. bryg. Pietrzak. Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany