Wielka szama na Targówku. Food trucki zapraszają na wyżerkę

i

Autor: Pixabay Wielka szama na Targówku. Food trucki zapraszają na wyżerkę

Nie przegap

Wielka szama na Targówku. Food trucki zapraszają na wyżerkę

2023-09-01 7:44

Zapowiada się smakowity początek września w Warszawie. Od piątku do niedzieli na Targówku królować będą food trucki. Kulinarne miasteczko stanie pod Atrium Targówek. Nie zabraknie w nim potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich festiwalach food trucków amerykańskich burgerów i belgijskich frytek.

Festiwal food trucków na Targówku

W piątek, 1 września, startuje festiwal food trucków. Pasjonaci kulinariów na czterech kółkach przez trzy dni będą karmić mieszkańców w "restauracji" pod chmurką. Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, w piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów!

Z pewnością nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich ulicznych eventach amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Mniej wygłodniali uczestnicy wydarzenia również znajdą coś dla siebie. Organizatorzy także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Food trucki na Targówku. Gdzie? Kiedy?

Organizatorem zlotu food trucków na Targówku jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Weekendowa impreza będzie miała miejsce pod Atrium Targówek przy ul. Głębockiej 15. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Godziny otwarcia:

  • Piątek, 1 września: 15:00- 21:00
  • Sobota, 2 września: 12:00-21:00
  • Niedziela, 3 września: 12:00-20:00

Ile wiesz o gotowaniu i jedzeniu? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Bez czego nie da się zrobić majonezu?