Wielkanoc 2012 - WARSZAWA: Tutaj kupisz świąteczne specjały

2012-04-03 16:29

Szał przedświątecznych zakupów w pełni! Świeża kiełbasa, wędliny, cukrowy baranek, jaja czy mazurek to jedne z wielu przysmaków, które co roku goszczą na wielkanocnym stole. Najlepsze i tanie produkty najlepiej kupować na bazarach! Tam wszystko jest świeże i niedrogie. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy zestawienie cen ze stołecznych targowisk.

Wielki Tydzień to okres wielkich zakupów. Każdy, kto szuka świeżych przysmaków lub oryginalnych dekoracji na wielkanocny stół, powinien odwiedzić bazar niedaleko domu. - U nas znajdziecie najtańsze jajka w mieście. Mamy także największy wybór świątecznych baranków z cukru. Te, które mają ponad 30 cm, kosztują aż 40 zł, ale małe, takie do koszyczka, są za 2 złote - zaprasza Kamila Ołdak (19 l.) ze stoiska na Bazarze Szembeka. - Mamy także własnoręcznie robione pisanki - dodaje.

Kolejki ustawiają się przy stoiskach z wielkanocnymi przysmakami i ozdobami. Na bazarze przy Olbrachta na Woli można znaleźć najtańszy w mieście mazurek, a w Hali Mirowskiej słoiczek pysznego chrzanu domowej roboty kosztuje tylko 5 złotych. Natomiast najtańszej białej kiełbasy możemy szukać na bazarze przy pl. Szembeka. Mięso czy jajka kupione na targu mają zupełnie inny smak od swoich odpowiedników w hipermarketach, potwierdzają to ich stali klienci.

- Ceny na targu są minimalnie wyższe, ale produkty są znacznie lepszej jakości - potwierdzają Sylwia (25 l.) i Marcin (25 l.) Szlęzakowie, którzy robią zakupy przy Hali Banacha. - Od zawsze kupujemy tutaj, bo mamy pewność świeżości i smaku zakupionych produktów. To właśnie na tym bazarku znaleźliśmy najlepsze świąteczne przysmaki - zapewniają.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE