Wielkie święto w warszawskim ZOO! Tort i tanie zwiedzanie na 95-letni jubileusz

i

Autor: Shutterstock; Jan Bielecki/East News; Justyna Rojek/East News Wielkie święto w warszawskim ZOO! Tort i tanie zwiedzanie na 95-letni jubileusz

MOC ATRAKCJI

Wielkie święto w warszawskim ZOO! Tort i tanie zwiedzanie na 95-letni jubileusz

2023-03-09 16:45

Feta będzie trwała przez całą sobotę! 11 marca minie dokładnie 95 lat od otwarcia warszawskiego ZOO! Odwiedzających czeka moc atrakcji, przygotowano gry terenowe, testy wiedzy, konkursy z nagrodami, a punktem kulminacyjnym imprezy będzie tort urodzinowy! Nie może was zabraknąć!

95-lecie warszawskiego ZOO. Zaplanowano moc atrakcji dla odwiedzających

Pierwszym udogodnieniem i zaskoczeniem, które będzie czekało na odwiedzających, będzie cena sobotniego biletu. Tylko tego dnia na teren ogrodu zoologicznego wejdziecie w cenie biletu ulgowego! Zapłacicie za niego jedynie 20 złotych!

Jednak to nie wszystko, bo dla osób, które oddadzą krew w krwiobusie ustawionym specjalnie przy parkingu od Mostu Gdańskiego, wstęp będzie kosztował symboliczną złotówkę.

Od bladego, sobotniego świtu odwiedzający będą mogli wziąć udział w grach terenowych, w południe odbędą się specjalne zajęcia z wolontariuszami, a po południu, w okolicach godziny 13, rozpoczną się konkursy z nagrodami. Na godzinę 14 zaplanowano uroczyste przełamanie się tortem urodzinowym.

Warszawskie ZOO zaprasza również na zwiedzanie Willi Żabińskich! Budynek będzie otwarty od godziny 14 do 15. – Małżeństwo Żabińskich zapisało się na kartach historii Warszawy jako architekci i twórcy rozwoju ogrodu, a także jako wybitni bohaterowie, którzy podczas II wojny światowej ratowali osoby pochodzenia żydowskiego z warszawskiego getta oraz żołnierzy Armii Krajowej i udzielali im schronienia na terenie ZOO – przekazywał stołeczny ratusz.

Sonda
Lubisz odwiedzać ZOO?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany