Wstrząsające!

Wiozła małe dziecko, wjechała pod ciężarówkę. Dramatyczny wypadek w Aninie

2023-04-05 22:37

Dramatyczny wypadek w Aninie! Kierująca volkswagenem polo wjechała w tył naczepy samochodu ciężarowego. Jej pomarańczowa osobówka dosłownie wbiła się w tira! Do wstrząsającego zdarzenia doszło w środę (5 kwietnia) popołudniu. W volkswagenie jechało też małe dziecko. Na miejsce pilnie przyjechały służby ratunkowe. Uczestnicy wypadku byli badani w karetce.

Warszawa. Wbiła się volkswagenem w naczepę

Do zdarzenia doszło na ul. Czecha. Pomarańczowy volkswagen uderzył w naczepę na przystanku autobusowym. Kobieta za kierownicą i 5-letnie dziecko trafili po opiekę zespołu ratownictwa medycznego. To cud, że nikt nie zginął! Kierująca najprawdopodobniej zagapiła się i nie zdążyła w porę wyhamować. Stłuczka wyglądała bardzo poważnie. Najechanie na tył naczepy często kończy się tragicznie.

Wbił się w naczepę. Zginął na miejscu

Do podobnego, ale tym razem tragicznego zajścia doszło rok wcześniej na trasie S17. Najpierw 47-latka wjechała w barierki, a w jej tył uderzyła ciężarówka. Niedługo potem 57-letni kierowca dostawczego iveco huknął w tył samochodu ciężarowego, który hamował w powstającym zatorze ulicznym. Mężczyzna zginął na miejscu. Więcej o ty m wstrząsającym zajściu przeczytasz TUTAJ

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają