WITEK szuka nowego domu! Poznajcie tego uroczego psa ze Schroniska na Paluchu

2020-04-05 10:00 MB
Witek - pies do adopcji
Autor: Schronisko na Paluchu

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Na Paluchu" to miejsce dobrze znane wszystkim wielbicielom czworonogów. Psy i koty ze schroniska można wspierać codziennie poprzez datki, ale także będąc wolontariuszem lub asystentem wolontariusza, który zajmuje się wyprowadzaniem zwierząt na spacer. Najlepszą pomocą dla tych zwierząt będzie zdecydowanie nowy dom. Poniżej przedstawiamy Wam historię psa o imieniu Witek. Pomóżmy mu znaleźć kochających właścicieli!

Schronisko „Na Paluchu” zgodnie z decyzją dyrekcji oraz władz miasta jest obecnie zamknięte dla wolontariuszy i osób z zewnątrz. Psy i koty są pod opieką pracowników, którzy pracują tam na co dzień. Ograniczenie kontaktów z personelem ma na celu zapewnienie zwierzętom nieprzerwanej opieki w tym kryzysowym czasie.

ZOBACZ TEŻ: Warszawiacy masowo adoptują zwierzęta ze schroniska?

- Witek to mega miły i towarzyski psiak, cały czas ciągle przykleja się do nogi, żeby go głaskać. Psiak jest niewidomy ale bardzo dobrze radzi sobie. Miskę z jedzeniem znajdzie w moment. Ładnie chodzi na smyczy, przy małej pomocy omija wszystkie przeszkody - świetnie działa u niego zmysł węchu i widać, że jego przypadłość nie jest niczym nowym - w nowym miejscu nie jest zdezorientowany tylko pyszczek trzyma niżej i bardziej uważa, gdzie stąpa. Witek boi się innych psów więc polecamy go na jedynaka - informują wolontariusze ze Schroniska na Paluchu.

Kontakt w sprawie adopcji: Gosia 789 209 379, Agnieszka 662 766 066, Asia 501 779 937

Więcej informacji: >> TUTAJ <<

Wyjazdy na święta ZABRONIONE? Minister mówi, jak będzie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.