Gwiazdkowe marzenie w Ursusie

i

Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/ SUPER EXPRESS Gwiazdkowe marzenie w Ursusie

Władze Ursusa zapraszają do świątecznej zabawy. Zostało mało czasu na pisanie listów

2021-11-29 20:25

Najmłodsi warszawiacy, ta akcja jest dla Was! Opiszcie nam o jakich prezentach pod choinkę marzycie, opiszcie nam wasze najskrytsze marzenia i zarejestrujcie się na stronie akcji „Gwiazdkowe Marzenie” https://gwiazdkowemarzenie.se.pl. To ważne, bo tylko tak można powalczyć o wspaniałe prezenty. Władze Ursusa pomagają nam przygotować wspaniałe prezenty.

Ursus to kolejna dzielnica – obok Bemowa, Bielan, Białołęki, Ursynowa, Woli i Wilanowa – która wspólnie z „Super Expressem” i partnerami akcji, firmami Oskroba i Unitop, zadba w tym roku, by maluchy z Warszawy otrzymały cudowne prezenty na święta. Burmistrz Ursusa Bogdan Olesiński wspólnie ze swoimi zastępcami Wiesławem Krzemieniem i Kazimierzem Sternikiem promowali akcję „Gwiazdkowe Marzenie” w Szkole Podstawowej nr 382. – Dzieci z Ursusa już przygotowały swoje listy do św. Mikołaja, mam nadzieję, że dołączą do nich inne. Każde z was zasługuje na wymarzony prezent i na radość w święta – powiedział Bogdan Olesiński.

Maluchy z podstawówki przy ul. Konińskiej symbolicznie wrzucały listy do Mikołaja do wielkiej „skarbonki” – kolorowego pudła, które same ozdobiły. Przypominamy jednak, że – by wziąć udział w rywalizacji o nagrody – trzeba zgłosić się za pośrednictwem strony internetowej. Musimy otrzymać od małych warszawiaków zeskanowane kolorowe listy z opisanymi lub narysowanymi świątecznymi marzeniami. Na stronie akcji znajdują się też formularze dla rodziców małych autorów, należy je wypełnić, by zgodnie z regulaminem akcji wziąć w niej udział. Dzieciaki, nie zwlekajcie! Czekamy na wasze historie tylko do 3 grudnia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany