Gwiazdkowe Marzenie. Rozdajemy dzieciom prezenty. Czekamy na listy!

2021-11-26 8:02
Gwiazdkowe Marzenie. Rozdajemy dzieciom prezenty. Czekamy na listy!
Autor: SHUTTERSTOCK Gwiazdkowe Marzenie. Rozdajemy dzieciom prezenty. Czekamy na listy!

Siedmioletni Gienio i sześcioletnia Nela - to finaliści naszej ubiegłorocznej akcji Gwiazdkowe Marzenie. Oni rok temu opisali nam, o czym marzą i cieszyli się z otrzymanych przed świętami Bożego Narodzenia prezentów.

Mali warszawiacy, ruszajcie w ich ślady! Wspólnie z urzędem miasta i burmistrzami siedmiu dzielnic (Bemowa, Bielan, Białołęki, Ursusa, Ursynowa, Woli i Wilanowa) oraz partnerami akcji - firma Oskroba i Unitop, przygotowujemy wam wspaniałe niespodzianki! Wśród nich będą uwielbiane przez dzieci tablety, które mogą służyć do nauki i do zabawy. Rozdamy je akurat na mikołajki. Po to jest akcja Gwiazdkowe Marzenie, którą „Super Express” od wielu lat organizuje wspólnie z władzami Warszawy i dzielnic. Patronuje jej prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Byśmy mogli nagrodzić maluchy, najpierw musimy otrzymać listy od dzieci z opisanymi lub namalowanymi marzeniami. Sprawdzimy, czy marzenia najmłodszych zmieniły się w czasie pandemii. Do świątecznej zabawy można się zgłaszać na stronie https://gwiazdkowemarzenie.se.pl. Tam znajdują się też formularze do wypełnienia przez rodziców małych autorów.

Ekipa "SE" rozwoziła paczki warszawiakom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE