Nietypowy strój prezydenta Warszawy. Nie uwierzysz, jak ubrał się Trzaskowski!

2021-09-27 18:25
Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy
Autor: Marcin Wziontek/Super Express Wielkie demonstracje w Warszawie. Trzaskowski się nie patyczkuje

Rafał Trzaskowski zaskoczył warszawiaków swoim ubiorem. Prezydent stolicy w niedzielę postawił na strój mocno odbiegający o tego, w którym można go widywać na co dzień. Zniknęła marynarka i elegancka koszula. Co pojawiło się w zamian? Niecodzienna stylizacja Rafała Trzaskowskiego wielu może zaskoczyć. Uwagę zdecydowanie przykuwa jeden element stroju.

Rafał Trzaskowski w niedzielę, 26 września, pojawił się na warszawskim Służewcu. Prezydenta Warszawy nie mogło przecież zabraknąć na najważniejszej gonitwie jeździeckiej w sezonie. Wielka Warszawska to wyjątkowy wyścig, który w tym roku odbył się już po raz 108. Podczas jesiennej gali odbyło się dziewięć gonitw. Poza Wielką Warszawską w programie znalazły się też trzy imienne. Jeźdźcy walczyli m.in. o nagrodę Ministra Rolnictwa, Mosznej czy Cardei.

Pogoda w tym roku wyjątkowo dopisała i przyciągnęła na Służewiec dużą publiczność. Goście mogli wziąć udział w prestiżowym konkursie na najpiękniejszą stylizację z lat 40-tych. W związku z tym na trybunach zaroiło się od panów w kaszkietach, cylindrach i dostojnych smokingach, oraz pań w wyszukanych sukniach i przyciągających wzrok kapeluszach. To była prawdziwa rewia mody!

Uległ jej również prezydent Warszawy. Rafał Trzaskowski w niedzielę zrezygnował z białej koszuli i spodni od garnituru. W odstawkę poszła też elegancka marynarka. Włodarz stolicy zaprezentował się w stylizacji bardziej "na luzie", wpasowując się jednocześnie w konkursowy trend. Trzaskowski postawił bowiem na koszulę w kratę, ciemną kurtkę i jasne spodnie. Całość stylizacji prezydenta dopełniał oczywiście stylowy kaszkiet.

Rafał Trzaskowski opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, a którym prezentuje się w niecodziennej stylizacji. Pod fotografią nie zabrakło komplementów.

"Kaszkiet pana prezydenta wzorcowy" - skomentowała jedna z osób.

"Ten kaszkiet to strzał w dziesiątkę" - napisał ktoś inny.

"Panie Prezydencie fajna stylówa" - skomentowała kolejna osoba.

Obejrzyj poniższą galerię zdjęć i zobacz niecodzienną stylizację Rafała Trzaskowskiego!

Sonda
Czy Rafał Trzaskowski ma wyczucie stylu?
Super Raport 27.09 (Goście: Jan Kanthak - Solidarna Polska, dr Mirosław Oczkoś - specjalista ds. wizerunku) Sedno Sprawy: Janusz Cieszyński
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE