Wielka Warszawska 2021

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Wielka Warszawska 2021

Rewia mody na Wielkiej Warszawskiej. Ale się działo!

2021-09-26 21:55

Słonecznie, kolorowo i bardzo emocjonująco było w niedzielę na warszawskim Służewcu. Już 76 raz odbyła się tam najważniejsza gonitwa jeździecka w sezonie. Uczestnicy mieli też okazję pokazać się w kreacjach rodem z lat 40-tych.

Wielka Warszawska to wyjątkowy wyścig z ponad stuletnią tradycją. W tym roku odbyła się po raz 108. To wielkie wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz większą ilość swoich miłośników. Najważniejsza gonitwa w sezonie do dziś dla wielu mieszkańców Warszawy jest jednym z wyznaczników stołecznej tożsamości. Podczas jesiennej gali odbyło się dziewięć gonitw. Poza Wielką Warszawską w programie znalazły się też trzy imienne. Jeźdźcy walczyli m.in. o nagrodę Ministra Rolnictwa, Mosznej czy Cardei. Pogoda wyjątkowo dopisała i przyciągnęła dużą publiczność. Goście mogli też wziąć udział w prestiżowym konkursie na najpiękniejszą stylizację z lat 40-tych. Na trybunach zaroiło się od panów w kaszkietach, cylindrach i dostojnych smokingach, oraz pań w wyszukanych sukniach i przyciągających wzrok kapeluszach. To była prawdziwa rewia mody z dodatkiem wyścigowej nutki rywalizacji.

Drzewo przeznaczone do wycinki przy al Ken na którym przyklejono klepsydrę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE