Woda zalała całą ulicę. Awaria wodociągowa na Bielanach [ZDJĘCIA]

2021-07-25 16:57
Woda zalała całą ulicę. Awaria wodociągowa na Bielanach
Autor: Tadeusz Mróz Woda zalała całą ulicę. Awaria wodociągowa na Bielanach

Poważna awaria dotknęła mieszkańców bloków stojących na Bielanach. Na jednym ze skrzyżowań powstała wielka wyrwa w asfalcie, z której tryskała mętna woda. Jezdnia i chodniki zostały całkowicie zalane. Na miejscu po chwili pojawili się pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, którzy zabezpieczyli teren i zabrali się za usuwanie awarii.

W sobotę, około godziny 22 tryskająca woda wyrządziła duże szkody na Bielanach. W okolicy skrzyżowania ulic Kochanowskiego i Niedzielskiego powstała potężna wyrwa w ziemi. Zalane zostały chodniki i jezdnia. - Jak tylko otrzymaliśmy zgłoszenie, na miejsce udali się nasi pracownicy. Awarii uległa rura o średnicy 200 milimetrów – przekazał Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK.

Bez wody było osiem budynków mieszkalnych z osiedla Niedzielskiego „Żywiciela”. - Pracownicy musieli odciąć dopływ wody do mieszkań, by zatrzymać wypływ. Nad ranem wszystko wróciło do normy – dodał Marek Smółka. Do dyspozycji mieszkańców był beczkowóz ustawiony w okolicy bloków.

Morze kwiatów zalało grób tragicznie zmarłego kierowcy ciężarówki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE