Wolica. Kierujący volkswagenem zderzył się z autobusem i wpadł do rowu. Trafił do szpitala

i

Autor: Tadeusz Mróz Wolica. Kierujący volkswagenem zderzył się z autobusem i wpadł do rowu. Trafił do szpitala

Nocny horror na drodze

Wolica. Kierujący volkswagenem zderzył się z autobusem i wpadł do rowu. Trafił do szpitala

2022-07-21 17:16

W środę (20 lipca) w godzinach wieczornych doszło do potwornego zderzenia samochodu osobowego z autobusem miejskim. Volkswagen huknął w autobus, odbił się od niego i wylądował w głębokim rowie melioracyjnym. Istnieje podejrzenie, że kierujący osobówką był nietrzeźwy. Został przetransportowany do szpitala na badania krwi.

Volkswagen zderzył się z autobusem miejskim nr 711

To jest dowód na to, że zbyt wysoka prędkość może być powodem poważnego wypadku. Do takiego doszło 20 lipca w okolicach godziny 22:30. Na miejscu zdarzenia pojawił się dziennikarz „Super Expressu”.

Do zderzenia doszło przy Ptak Warsaw Expo. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i zderzył się z autobusem miejskim nr 711 – przekazał dziennikarz.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Potworny wypadek w Hucie Mińskiej. Audi dachowało. Nie żyje 38-latek

Po zderzeniu osobówka wpadła do rowu melioracyjnego. Kierującym był obywatel Ukrainy. Został zakleszczony w swoim pojeździe. Na miejscu pojawili się strażacy, którzy ciężkim sprzętem hydraulicznym wycinali mężczyznę z auta. Istniało podejrzenie, że jest pijany, więc został przetransportowany do szpitala – dodał.

Autobusem jechały dwie osoby, nikomu nic się nie stało

Zdarzenie drogowe potwierdziła w rozmowie z nami kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji. – Zgłoszenie otrzymaliśmy w okolicach godziny 22:30. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z autobusem, którym poruszały się dwie osoby: kierowca oraz pasażer. Nikomu nic się nie stało – przekazała policjantka.

NIE PRZEGAP: Śmierć na S8. Wbił się w stojącą na poboczu ciężarówkę. W środku był dziecięcy fotelik

Istniało podejrzenie, że kierujący samochodem osobowym jest nietrzeźwy, więc został przetransportowany do szpitala, gdzie miała być mu pobrana krew do badań – dodała.

Pożar w Pruszkowie
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają